خانه / درباره کانادا / مزایای تحصیل در کانادا

مزایای تحصیل در کانادا

کانادا از نظر رتبه بندی کیفی در سراسر جهان دارای استاندارد آموزشی بالا و کنترل کیفی دقیق شناخته  شده است. این سخن بدین معناست که شما در صورت تحصیل در این کشور از آموزش هایی با سطح کیفی عالی برخوردار خواهید شد: امتیازی که می تواند در آینده فرصت‌‌های بسیاری را برای شما فراهم آورد و در دراز مدت و طی دوران فعالیت‌ حرفه‌ای شما، برای شما فوایدی بی شمار دربر داشته باشد. کانادا معمولا انتخاب ارجح دانشجویان بین المللی برای شرکت در دوره های کالج یا دانشگاهی است.

هزینه معقول تحصیلات

کیفیت تحصیلات و استانداردهای زندگی در کانادا از مواردی هستند که در رتبه بندی جهانی جایگاه بالایی را به خود اختصاص داده اند اما در عین حال هزینه های زندگی و شهریه ها در این کشور معمولا از بسیاری دیگر از نقاط دنیا از جمله آمریکا، انگلیس، استرالیا و نیوزیلند پایین تر است.

کامیونیتی های سالم و مطمئن

سازمان ملل پیوسته کانادا را به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی برمی گزیند. شما به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کانادا از تمام آزادی هایی که دیگر کانادایی ها در زمینه برخورداری از حقوق بشر، برابری و جامعه باثبات و در صلح در اختیار دارند، برخوردار خواهید بود.

آموزش های زبان در سطح عالی و جهانی

کانادا کشوری دو زبانه است و از نظر آموزش زبان نیز یکی از کشورهای پیشرو در جهان شناخته شده است. از آنجا که آموزش زبان انگلیسی و فرانسه بخش جدایی ناپذیر از آموزش کانادایی است، شما خواهید توانست در کنار پیشرفت در تحصیل خود، در هر یک از دو زبان فوق نیز مهارت های خود را تقویت کنید.

زندگی خوابگاهی پر جاذبه

تنها مزیت خوابگاه های کانادایی مجهز بودن آنها به آخرین تکنولوژی های پیشرفته روز نیست بلکه در آنها می توان به وجود بسیاری از بهترین امکانات رفاهی نیز اشاره کرد. مجموعه های اسکان دانشجویی در کانادا از امکانات ورزشی با کیفیتی در حد تمرینات برای المپیک گرفته تا سالن های نمایش و کنسرت عالی، فرصت ها و امکانات فراوانی برای آموختن و تفریح در اختیار شما قرار می دهند. با توجه به اینکه تقریبا نمایندگانی از همه گروه های قومی جهان در کشور کانادا حضور دارند، تقریبا این امکان منتفی است که کسی نتواند غذاهای مورد علاقه ملیت خود و یا فعالیت های مورد علاقه یک قومیت یا فرهنگ خاص را در این کشور بیاید.

فرصت های فراوان و نو برای تحقیقات  

از آنجا که تحقیق و پژوهش یکی از اجزا و عناصر اصلی تشکیل دهنده تحصیل در کاناداست، برای شما فرصت های بی شماری فراهم خواهد آمد تا بتوانید نقشی را در این جریان پویا که خود بخشی از تحصیلات کانادایی است، دارا شوید. در کانادا هم دولت و هم صنایع از فرایند تحقیقات در حوزه های ذیل حمایت می کنند :

  • ارتباطات راه دور
  • پزشکی
  • کشاورزی
  • تکنولوژی کامپیوتر
  • علوم زیست‌محیطی